Uncategorized

Bezrantowy Szał

Atak misek bezrantowych /bezkołniezowych

Bezrantowy szał czy to początek zmian czy tylko tymczasowa moda??

Miska bezkołnierzowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które kupując taki model zwracają uwagę na ekonomię i ekologię. Bezrantowe miski kołnierzowe pozwalają na dokładne spłukiwanie przy mniejszym niż tradycyjne zużyciu wody. Miski tego typu, pozwalają na likwidację kłopotu z brudem gromadzącym się pod kołnierzem miski WC. Każdy fragment miski bezrantowej jest łatwo dostępny dla gospodyni domowej, która chce utrzymać czystość i higienę na wysokim poziomie. Jest to możliwe dzięki specjalnemu ukształtowaniu misy bezkołnierzowej WC. Woda spłukująca misę bezrantową dostaje się do niej za pomocą odpowiednio zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Już teraz można pożegnać tradycyjne modele misek wc, gdzie pod kołnierzem gromadzą się brud i bakterie. Miski bezkołnierzowe pozwalają na łatwe utrzymywanie łazienki w czystości.

Zainstalowanie miski bezkołnierzowej daje niesamowitą możliwość na unowocześnienie każdej łazienki niekoniecznie wielkim kosztem. Wnętrze bezrantowe miski WC wyglądem przypomina umywalkę czy bidet. Fakt ten pomaga bardzo w codziennej walce o zachowanie w czystości takiego miejsca bez użycia silnych detergentów czy twardych i ostrych szczotek.

Miski bezrantowe są nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych modeli misek WC. Poprzednie modele z charakterystycznym kołnierzem wewnętrznym, pod którym kryją się okropne zabrudzenia, osady tworzące idealne warunki dla rozwoju drobnoustrojów, bakterii, grzybów. Instalacja miski WC bezrantowej jest to inwestycja na przyszłość, która zapewni nam komfort, higienę, a nawet tańszą eksploatację. Dodatkowo zyskujemy muszlę, która nie rozpryskuje wody na boki, a jednokrotne spłukanie zapewnia czystość I higienę. Ponadto miski WC bezkołnierzowe zachwycają prostotą, elegancją i dostosowaniem do każdego wnętrza. Jeśli chodzi o zachowanie higieny miski bezkołnierzowej wystarczy przetarcie i delikatne środki czyszczące. Stworzenie misek bezrantowych zapewniło nowy przełom w zachowaniu higieny łazienki.

Dlaczego warto kupić miskę wc bez kołnierza wewnętrznego?

  • nowoczesny design,
  • łatwe utrzymanie czystości i higieny,
  • efektywne spłukiwanie wody.

Wydaje mi się że opisane Miski WC coraz częściej będą wybierać klienci . Trzeba uważać tylko jak to zwykle na markę która zagwarantuje iż podczas spłukiwania wody chlapanie będzie minimalne lub wręcz zerowe. Tanie miski mają to do siebie są nie dopracowane i mogą podczas użytkowania bardzo chlapać. Podsumowują jak chcemy coś lepszego to trzeba zapłacić. 

 

 

 

Wprowadzamy Dwie nowe kolekcje  

Nowości Esedra

 

Zapraszam też do zapoznania się z Naszym kwartalnikiem oraz miską DOTO Pure Rim w super cenie strona 32