Współpraca Euroglazura

Nasza firma Euroglazura jest znana w Makowie Mazowiecki oraz w powiecie  jako sprzedawca wielu znanych marek branży płytkarskiej ,ceramicznej,chemii budowlanej  zaprasza do współpracy projektantów, biura architektoniczne, firmy wykonawcze. Nasz asortyment to produkty najwyższej jakości, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.

Bogata oferta, różnorodność asortymentu oraz niecodzienne rozwiązania pozwalają na tworzenie niebagatelnych projektów, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukany gust.

Zapewniamy szeroki wybór płytek oraz wyposażenia, próbki i katalogi, oraz wszelkiego rodzaju doradztwo i pomoc w obsłudze klienta.

Jesteś architektem ?

Potrzebujesz próbek, porady lub informacji ? Nie wiesz gdzie możesz pojechać ze swoim klientem aby zobaczyć wzory i aranżacje ?  Chcesz nawiązać współpracę, która będzie uczciwa i da Ci szanse przedstawić klientowi konkurencyjną ofertę?  A może szukasz partnera, który dla Ciebie i dla Twojego klienta wykona projekt łazienki lub innego pomieszczenia ? Zapraszamy serdecznie do naszego salonu w Warszawie lub do kontaktu mailowego i telefonicznego – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy Ci korzystne dla Ciebie warunki współpracy.

 

5829_sciany-zdjecia_1_jpg_budowa-domu_1

Jesteś wykonawcą ?

Potrzebujesz dogodnych warunków i terminów dostaw towaru ?  Chcesz kompleksowo zaopatrzyć się w jednym miejscu ? A może potrzebujesz wskazówek lub danych technicznych ? To wszystko możesz znaleźć u nas. Przyjedź i dowiedz się więcej.

Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Staramy się być rzetelni i szybko realizujemy zamówienia .