Projektowanie i aranżacja wnętrz

Czym jest dla Naszej firmy Projektowanie ?

  • Wyzwaniem ponieważ każda łazienka , pokój , salon , pomieszczenie jest inne. Najtrudniej jest zaprojektować łazienkę małą i nie ustawną , natomiast w dużej jest łatwiej stworzyć niepowtarzalny układ.
  • Do każdej pomieszczenia trzeba podejść indywidualnie. Każdy ma swoje preferencje.
  • Staramy się by każdy klient który skorzysta z naszych usług był zadowolony nie robimy nic na siłę.
  • To wy drodzy klienci macie wybór z jakiej oferty będziecie chcieli skorzystać.

 

Wykorzystujemy program

Cad Projekt

Jesteśmy pewni iż wszystko co wykorzystamy , każdy element,płytkę , oświetlenie będzie jak najlepiej odwzorowane.

Jest to innowacyjny, kompleksowy program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch naszych popularnych systemów CAD Kuchnie i CAD Decor, czyli: projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych, dynamiczne modelowanie 3D, unikalne funkcje aranżacji, edycji i optymalizacji płytek ceramicznych, obszerne i różnorodne bazy danych oraz specjalistyczne funkcjonalności Modułu Renderingu Profesjonalnego. Dzięki temu CAD Decor PRO to jedno z najwszechstronniejszych narzędzi projektowych na polskim rynku.

Możemy Projektować każde pomieszczenie a także przesłać film

Jest też super aplikacja

CAD Share-it to aplikacja umożliwiająca zarządzanie projektami 3D w chmurze oraz łatwe i mobilne ich udostępnianie. Jest to nowatorskie rozwiązanie dedykowane projektantom, którzy szukają niekonwencjonalnych, interaktywnych form prezentacji, oraz ich klientom, którzy dzięki niemu mogą „zwiedzić” w sieci zaprojektowane wnętrze. System Share-it umożliwia łatwe i szybkie eksportowanie wizualizacji projektów 3D z naszych programów na smartfony i tablety z systemami Android i iOS, PC-ety z systemem Windows oraz do kodu źródłowego dowolnej strony internetowej.

 

Pobierz aplikację mobilną CAD Share-it